Schneider unica colors je naprosto jedinečnou řadou elektroinstalačních prvků, které se pyšní nejen vysokou kvalitou a spolehlivostí, ale také velmi výjimečným designem, který se stane dokonalou součástí Vašeho interiéru. Jistě si dobře uvědomujete, jak důležitou součástí každého interiéru jsou právě elektroinstalační prvky. Zásuvky a vypínače nám pomáhají v mnoha směrech. Nejenže potřebujeme elektrický proud k funkci všech domácích spotřebičů a pomocníků, ale také k tomu, abychom nemuseli být po západu slunce po tmě.
nálepky na vypínačích
Aby se do Vašich domácností dostal bezpečně elektrický proud a mohl Vám pomoci vyprat prádlo, upéct či ohřát oběd nebo vychladit pití v lednici či třeba rozsvítit světlo, je zapotřebí kvalitní elektroinstalace a bezpečných elektroinstalačních prvků. Zásuvky a vypínače Schneider unica colors patří ke špičce na našem i zahraničním trhu. Strojky jsou vyráběny z kvalitního pevného a odolného plastu v hladké povrchové úpravě odolné proti usazování prachu. Rámečky jsou také v klasických tvarech s hladkou povrchovou úpravou a je možné je doladit o dekorační rámečky v mnoha barevných odstínech, díky kterým se mohou tito malí pomocníci stát skvělým bytovým doplňkem.
pampeliška v zásuvce
Jistě máte svůj interiér vybaven ve svém oblíbeném stylu a stěny vymalovány či vytapetovány ve svých oblíbených barvách a vzorech, tak proč by i Vaše vypínače a zásuvky nemohly být sladěny ve Vašich oblíbených barvách a nemohly se tak stát součástí každé místnosti Vašeho domova? A právě díky produktové řadě Schneider unica colors se takovým dokonale sladěným doplňkem mohou stát. Stačí jen vstoupit do naší široké nabídky a vybrat si model, který odpovídá Vašim představám a který bude právě tím dokonalým doplňkem Vašeho domova.
Kromě zásuvek, vypínačů a elektroinstalačního materiálu pro Vás máme připravenou také řadu světelných zdrojů, jak pro interiér, tak také pro exteriér.

15.11.2019