Vypadá jako velký polštář, který někdo nepozorný zapomněl na zemi. Je to ale omyl. Jedná se o křeslo. Ale to také není úplně přesné. Jedná se o sedací vak. Takže je pravda někde uprostřed. Moderní sedací vaky přinášejí do našich interiérů zcela nový trend.

sedací vak

Sedací vaky Comfort https://www.goodjump.cz/sedaci-vaky-comfort jsou vybavené odepínacími popruhy. Ty umožnují mnohostranné využití sedacích vaků. Během několika málo chvil prostě změníte jejich tvar a přizpůsobíte ho momentální situaci a potřebě.

Velká variabilita

Velkou výhodou tohoto druhu moderního nábytku je jeho všestranné využití.

  1. Můžete si na něj sednout, když sledujete nějaký oblíbený pořad večer v televizi.
  2. Můžete si ho také přizpůsobit jako lehátko například k zahradnímu bazénu nebo na terasu a opalovat se na něm.

Je prostě na vás, jak ho využijete. Možná, že právě vy přijdete ještě na další způsob, jak si na něm udělat to pravé pohodlí. Náplní jsou polystyrenové kuličky (EPS), které lze přidávat či odebírat.

bean bag

Díky voděodolnému a omyvatelnému povrchu je údržba velice snadná. Povrch se očistí pouze pomocí vlhké houby. Díky modernímu designovému zpracování se tento sedací vak hodí skutečně do každého interiéru. Stačí si jen vybrat barevnou variantu, která právě vám bude vyhovovat nejvíce. Je to prostě ideální křeslo, které se přizpůsobí vám, a tudíž je jasné, že z toho vás záda rozhodně bolet nebudou.

13.2.2019